ART / Oil paintings / Oil painting 12012078
nr 1201 2078
OIL PAINTING
Egzon Islami, "The Lost Knight", abstrakt motiv, signed. Daterad a tergo, 2013. Oil on canvas, 100x100 cm,
Egzon Islami, "The Lost Knight", abstrakt motiv, signerad. Daterad a tergo, 2013. Olja på duk, 100x100 cm
700
SEK 500
Monday September 3 2018
at 20:21:07
2/9 18:31:02